CMF5510K000JNRE
MFR.Part #
CMF5510K000JNRE
JLCPCB Part #
C1767621
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors