CMF55100R00FHBF
MFR.Part #
CMF55100R00FHBF
JLCPCB Part #
C1417282
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors