CMF50900K00FKEK
MFR.Part #
CMF50900K00FKEK
JLCPCB Part #
C1408695
Description
-55℃~+175℃ 250mW 900kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS