CMF5075R000BERE
MFR.Part #
CMF5075R000BERE
JLCPCB Part #
C3578793
Description
-55℃~+175℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors