CMF5064R900FHEK
MFR.Part #
CMF5064R900FHEK
JLCPCB Part #
C1417590
Description
-55℃~+175℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS