CMF505K1000JKEK
MFR.Part #
CMF505K1000JKEK
JLCPCB Part #
C1417725
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS