CMF50499R00FHBF
MFR.Part #
CMF50499R00FHBF
JLCPCB Part #
C1417986
Description
-55℃~+175℃ 250mW 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors