CMF5043K000JKRE
MFR.Part #
CMF5043K000JKRE
JLCPCB Part #
C1782543
Description
-55℃~+175℃ 250mW 43kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors