CMF503K6500FHEK
MFR.Part #
CMF503K6500FHEK
JLCPCB Part #
C1417476
Description
-55℃~+175℃ 250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS