CMF5038K300FKEB
MFR.Part #
CMF5038K300FKEB
JLCPCB Part #
C3488412
Description
-55℃~+175℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS