CMF5038K300BHBF
MFR.Part #
CMF5038K300BHBF
JLCPCB Part #
C1424119
Description
-55℃~+175℃ 250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors