CMF50348R00FHEK
MFR.Part #
CMF50348R00FHEK
JLCPCB Part #
C1417370
Description
-55℃~+175℃ 250mW 348Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS