CMF5014R900DHBF
MFR.Part #
CMF5014R900DHBF
JLCPCB Part #
C1417081
Description
-55℃~+175℃ 14.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors