CMF50143K00FKEK
MFR.Part #
CMF50143K00FKEK
JLCPCB Part #
C1417109
Description
-55℃~+175℃ 143kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS