CMF5013K300FKRE
MFR.Part #
CMF5013K300FKRE
JLCPCB Part #
C1778851
Description
-55℃~+175℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors