CMF50137K00FHBF
MFR.Part #
CMF50137K00FHBF
JLCPCB Part #
C1423094
Description
-55℃~+175℃ 137kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors