CMF50127R00BEBF
MFR.Part #
CMF50127R00BEBF
JLCPCB Part #
C1431000
Description
-55℃~+175℃ 127Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors