CMF2082K000JKEA
MFR.Part #
CMF2082K000JKEA
JLCPCB Part #
C1776269
Description
-55℃~+175℃ 1W 82kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS