CMF2068R000GNBF
MFR.Part #
CMF2068R000GNBF
JLCPCB Part #
C1433569
Description
-55℃~+175℃ 1W 68Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors