CMF20560R00JNEK
MFR.Part #
CMF20560R00JNEK
JLCPCB Part #
C1434382
Description
-55℃~+175℃ 1W 560Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS