CMF2033R000JNR6
MFR.Part #
CMF2033R000JNR6
JLCPCB Part #
C1776859
Description
-55℃~+175℃ 1W 33Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors