CMF07510R00JKR6
MFR.Part #
CMF07510R00JKR6
JLCPCB Part #
C3508068
Description
-55℃~+175℃ 500mW 510Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors