CMF07500R00GKEB
MFR.Part #
CMF07500R00GKEB
JLCPCB Part #
C3393016
Description
-55℃~+175℃ 500mW 500Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS