CMF072K4000JKRE
MFR.Part #
CMF072K4000JKRE
JLCPCB Part #
C1766342
Description
-55℃~+175℃ 2.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors