CMF0724R000JKRE
MFR.Part #
CMF0724R000JKRE
JLCPCB Part #
C1766447
Description
-55℃~+175℃ 24Ω 500mW Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors