CMF0715K000JKRE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF0715K000JKRE
JLCPCB Part #
C1766390
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors