CMF07100K00JKEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF07100K00JKEA
JLCPCB Part #
C1766196
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS