CMB02070X3301GB200
MFR.Part #
CMB02070X3301GB200
JLCPCB Part #
C2079554
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ 500V Carbon Film Resistor ±2% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS