CMB02070X1809GB200
MFR.Part #
CMB02070X1809GB200
JLCPCB Part #
C2079434
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 500V Carbon Film Resistor ±2% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS