CMA02040X2202GB300
MFR.Part #
CMA02040X2202GB300
JLCPCB Part #
C2145441
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 400mW Carbon Film Resistor ±2% 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS