CH0603-10RJFT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CH0603-10RJFT
JLCPCB Part #
C4316900
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS