CH0402-75RGFTA
MFR.Part #
CH0402-75RGFTA
JLCPCB Part #
C4146865
Description
-55℃~+155℃ 50mW 75Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS