CH0402-50RJFPE
MFR.Part #
CH0402-50RJFPE
JLCPCB Part #
C3965003
Description
-55℃~+155℃ 50mW 50Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS