CH0402-50RGFTA
MFR.Part #
CH0402-50RGFTA
JLCPCB Part #
C2095793
Description
-55℃~+155℃ 37V 50mW 50Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS