CH0402-220RJNT
MFR.Part #
CH0402-220RJNT
JLCPCB Part #
C3918704
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS