CH0402-10RJNT
MFR.Part #
CH0402-10RJNT
JLCPCB Part #
C4213679
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS