CCF0710K0GKE36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CCF0710K0GKE36
JLCPCB Part #
C1741552
Package
Plugin,D2.3xL6.2mm
Description
-65℃~+150℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS