CA5100R2700KE05
MFR.Part #
CA5100R2700KE05
JLCPCB Part #
C1820607
Description
-65℃~+275℃ 270mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件,D4.3xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS