CA509051R00JB14
MFR.Part #
CA509051R00JB14
JLCPCB Part #
C1480760
Package
Plugin,D4.3xL26mm
Description
-65℃~+275℃ 4.5W 51Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL26mm Through Hole Resistors