CA0002R1000JR05
MFR.Part #
CA0002R1000JR05
JLCPCB Part #
C1814126
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2W Wirewound Resistor ±5% ±600ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors