CA0002680R0JR64
MFR.Part #
CA0002680R0JR64
JLCPCB Part #
C1814133
Description
-65℃~+275℃ 2W 680Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors