CA000182R00KS73
MFR.Part #
CA000182R00KS73
JLCPCB Part #
C1788282
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 1W 82Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors