BZX884B7V5L-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX884B7V5L-G3-08
JLCPCB Part #
C3729784
Package
DFN1006-2A
Description
1 Independent 15Ω 1uA@5V 300mW 7.35V~7.65V 7.5V 80Ω ±2% DFN1006-2A Zener Diodes ROHS