BZX85C51-TAP
MFR.Part #
BZX85C51-TAP
JLCPCB Part #
C6756435
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.3W 1.5kΩ 115Ω 48V~54V 500nA@39V 51V ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS