BZX85C39-TAP
MFR.Part #
BZX85C39-TAP
JLCPCB Part #
C5566790
Description
1 Independent 1.3W 1kΩ 37V~41V 39V 500nA@30V 50Ω DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS