BZX85C18-TR
MFR.Part #
BZX85C18-TR
JLCPCB Part #
C2980323
Package
DO-41 (DO-204AL)
Description
1 Independent 1.3W 16.8V~19.1V 18V 20Ω 500nA DO-41 (DO-204AL) Zener Diodes ROHS