BZX85B9V1-TAP
MFR.Part #
BZX85B9V1-TAP
JLCPCB Part #
C3740941
Package
DO-41 (DO-204AL)
Description
1 Independent 1.3W 1uA@6.8V 5Ω 5Ω 8.92V~9.28V 9.1V DO-41 (DO-204AL) Zener Diodes ROHS