BZX85B33-TR
MFR.Part #
BZX85B33-TR
JLCPCB Part #
C5585054
Description
1 Independent 1.3W 1kΩ 31V~35V 33V 35Ω 500nA@24V DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS