BZX84C24-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C24-E3-18
JLCPCB Part #
C7224120
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 22.8V~25.2V 24V 250Ω 300mW 50nA@16.8V 70Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS