BZX84C10-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C10-E3-08
JLCPCB Part #
C3009003
Package
SOT-23
Description
1 Independent 10V 150Ω 200nA@7V 20Ω 300mW 9.5V~10.5V SOT-23 Zener Diodes ROHS